Avoinna ma 11–14, ti–to 11–23, pe 11–03(04), la 12–03(04), su 14–18

FacebookInstagram
Kerubi Facebook Kerubin Instagram

Yhteystiedot

Yhteystiedot

Ravintola Kerubi

Siltakatu 1 (Ilosaari)
80100 Joensuu
puh. 013 129 377
info@kerubi.fi
Google Maps -karttalinkki

Aukioloajat

Maanantai 11–14
Tiistai–torstai 11–23
Perjantai 11–03(04)
Lauantai 12–03(04)
Sunnuntai 14–18

Pöytävaraukset

info@kerubi.fi
puh. 013 129 377

Tilavaraukset

Toimitusjohtaja

Asko Piiparinen
asko.piiparinen@kerubi.fi

Henkilökunta

Ravintolapäällikkö

Elina Nenonen
elina.nenonen@kerubi.fi

Ohjelma

Panu Hattunen
panu.hattunen@ilosaarirock.fi

Keittiöpäällikkö

Mikko Härkönen
mikko.harkonen@kerubi.fi

Tuottaja

Erkka Parkkinen
erkka.parkkinen@kerubi.fi

Tekniikka

Mikko Vihavainen
mikko.vihavainen@kerubi.fi

Kerubi Events (tapahtumatuotanto)

Tapahtumatuottaja

Harri Laukkanen
harri.laukkanen@kerubi.fi

Laskutustiedot

Olemme siirtyneet sähköiseen laskujen käsittelyyn ja laskutusosoitteemme ovat:

Joensuun Töminä Oy
y-tunnus 2318380-7

1. Verkkolaskut
Verkkolaskutusosoite: FI59 1040 3000 3462 66
Operaattori: Nordea NDEAFIHH
Aineistomuoto: Finvoice

2. Paperilaskut
Joensuun Töminä Oy
Siltakatu 1
80100 JOENSUU

Toivomme saavamme laskut verkkolaskuina. Mikäli kuitenkin lähetätte paperilaskuja, huomatkaa että niiden skannaukseen EI saa lähettää muuta materiaalia, kuin laskuja ja niiden skannattavia liitteitä.

Muu postitus tulee toimittaa yrityksemme osoitteeseen: Joensuun Töminä Oy/Kerubi, Siltakatu 1, 80100 Joensuu